ASIR Venkovní závěsné svítidlo BFE-68178 černá – perfektní osvětlení pro vaši zahradu

Vyhlédli jste si pěknou zahradu a chybí jí jen dokonalé osvětlení? Pak je pro vás ASIR Venkovní závěsné svítidlo BFE-68178 černá tou pravou volbou! Tento rustikální lustrový světelný zdroj vám umožní tvořit jedinečnou atmosféru na vaší terase, kde si užijete pohodových večerů s rodinou nebo přáteli.

Bezpečné umístění venkovního svítidla díky certifikaci IP65

Jakákoliv obava z vodního poškození svítidla je již minulostí díky jeho nadstandardní ochraně IP65, která zajišťuje bezpečí před vodou stříkající ze všech směrů. Takže i když první kapky začnou padat, můžete si být jistí, že svítidlo zůstane v perfektním stavu.

Svoboda při výběru žárovek

Svítidlo disponuje standardním závitem E27, takže můžete použít jakoukoliv žárovku s maximálním příkonem 60W. Můžete tedy použít žárovku, která dokonale doplní váš styl nebo se rozhodnout pro modernější variantu s nižší spotřebou energie.

ASIR Venkovní závěsné svítidlo BFE-68178 černá

Světlo je vyrobeno z vysokokvalitního ABS plastu a má polykarbonátový uzávěr, díky čemuž je velmi odolné a odolá i náročným venkovním podmínkám. Délka svítidla je 36 cm a průměr 50 cm. Svítidlo disponuje závitem typu E27 a maximálním příkonem 60 W. A jako bonus – ochrana IP65, takže nemusíte mít strach ho umístit kamkoliv ven, ani když prší.

Rozzařte svou zahradu s originálními svítidly

ASIR Venkovní závěsné svítidlo BFE-68178 černá dokonale zapadne do rustikálního stylu a bude dokonale ladit s vaší zahradou, ale samozřejmě se hodí i do modernějších prostředí. S tímto svítidlem můžete určitě udělat mnoho experimentů a tvořit si dokonalou atmosféru přesně podle vašich představ.

Svoboda při volbě žárovek, spolehlivost a vysoká kvalita – to jsou hlavní vlastnosti, díky kterým je ASIR Venkovní závěsné svítidlo BFE-68178 černá tím nejlepším řešením pro perfektní osvětlení vaší zahrady.