Bellatex ubrus DITA se vzorem větviček – šedá barva, rozměr 120 x 180 cm


Bellatex ubrus DITA se vzorem větviček - šedá barva, rozměr 120 x 180 cm

Ubrusy jako ozdoba stolu

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak si ozdobte i ten svůj. Ubrusy dodají šmrnc každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením.

Ubrusy se dají využít pro mnoho příležitostí – pro rodinné obědy a večeře, pro hosty, ale i pro běžné denní použití. Můžeme je upravit podle ročního období, dle nálady či dekorace místnosti.

Bellatex ubrus DITA – kvalitní materiál a odolný vůči poškození

Detail vzoru Bellatex ubrusu DITA

Pro úpravu stolu můžeme využít širokou nabídku ubrusů různých materiálů a vzorů. Jedním z vysoce kvalitních a stylových kousků je Bellatex ubrus DITA – s vzorem větviček a šedou barvou s rozměrem 120 x 180 cm.

Bellatex ubrus DITA se vzorem větviček je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný vůči poškození a velice dobře drží tvar.

Bellatex ubrus DITA s rozměrem 120 x 180 cm je vhodný na větší stoly pro 6 až 8 osob. Vzor větviček dodá ubrusu moderní a příjemný vzhled, který skvěle zapadne do každé místnosti.

Pohodlí domova

Ubrusy jsou důležitým prvkem v obyčejném domácím vybavení, ale zároveň dokáží vytvořit útulnou atmosféru a zvýraznit estetický vzhled našich interiérů – a to vše bez velkých finančních nákladů.

Užívejte si tak pohodlí domova s kvalitním a stylovým ubrus DITA od Bellatexu.

Pro více informací a objednání ubrusu DITA se vzorem větviček doporučujeme navštívit stránky našeho e-shopu.