Bestway Steel Pro MAX – nadzemní bazén s kompletní výbavou!


Skvělá letní zábava se Steel Pro MAX nadzemním bazénem

Pro mnoho lidí je letní sezóna synonymem s vodou a koupáním. Nicméně ne každý má možnost mít vlastní koupaliště, nebo trávit odpočinkový čas u moře nebo u jezera. To se však změní s nadzemním bazénem Bestway Steel Pro MAX.

Pevná konstrukce s lepší stabilitou

Bazén s kruhovým tvarem má pevnou konstrukci, která umožňuje snadnou instalaci, zvýšenou stabilitu a méně plýtvání prostorem. Bazén nepotřebuje boční podporu, což znamená, že využívá většinu své plochy na koupání. 3vrstvý boční pás poskytuje dodatečnou podporu stěny, takže se nemusíte bát, že by se zhroutila.

Robustní boční stěny bazénu jsou vyrobeny z materiálu Tritech ™, 3vrstvového vyztuženého materiálu s jádrem z polyesterové sítě a dvou vrstev z PVC s vysokým rozchodem. To zajistí bazénu vynikající pevnost a odolnost proti poškození.

Systém FrameLink System ™ T-konektorů vytvořených na zakázku poskytuje konzistentní připojení rámů, zabraňuje korozi kovů a vydrží extrémní podmínky, včetně vystavení ultrafialovým paprskům a chloru. Bazén je vybaven instalačními schůdky, krytem a vestavěným vypouštěcím ventilem pro regulaci průtoku, který se snadno připojí k zahradní hadici.

Jednodušší sestavení a rozebrání

Navíc je tento bazén velmi jednoduchý na sestavení – vše zvládnete během 20 minut. Stejně rychlé je i rozebrání pro mimosezónní skladování. Vnitřní stěny a dno bazénu jsou zdobeny pěknou mozaikou, takže se hodí do jakéhokoliv prostředí.

Bestway Steel Pro MAX nadzemní bazén je dodáván s kompletní výbavou, včetně filtračního čerpadla, filtrační vložky typu II (58094), bezpečnostních schůdků, krytu a záplaty na opravu pod hladinou vody. Bazén měří rozměry 366 x 122 cm.

Dovolte si skvělou letní zábavu se svými přáteli a rodinou s Bestway Steel Pro MAX nadzemním bazénem, který si můžete zakoupit na stránkách Best Nábytek!