Elegantní jídelní židle Pierre od Moebel Living: svůdná krása béžového sametu

Elegantní jídelní židle Pierre zaujme svým neobyčejným designem. Příjemné čalounění ze sametové látky s designovým prošíváním vytváří v kombinaci se zlatým kovovým zakončením podnože atraktivní kontrast, který do vašeho interiéru vnese prvek retro stylu.

Elegantní jídelní židle Pierre

Židle Pierre se navíc hodí nejen do domácnosti, ale i do hhotelů a dalších komerčních prostor. Pokud hledáte stylový doplněk na vaši kuchyňskou nebo jídelní linku, je jídelní židle Pierre tou správnou volbou. Designový kousek, který oslní a bude na místě, kde ho budete moci denně obdivovat.

Jak se postarat o jídelní židli Pierre od Moebel Living?

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa. Pokud je potřeba odstranit větší skvrny, zvládnou to speciální přípravky na čištění sametu. Většinou stačí mírně navlhčit skvrnu, aplikovat čistící přípravek a opatrně vytřít látka kruhovým pohybem. Větší skvrny nechat na pár minut odstát a poté opatrně vytřít. Nikdy nevysychat na přímém slunci.

Nakupujte jídelní židli Pierre u nás a užijte si skvělý design a pohodlné sezení. Námi nabízené židle se vyznačují jak svým vzhledem, tak i kvalitou zpracování a trvanlivostí. Pokud máte na náš výrobek zájem, neváhejte a objednejte ještě dnes.

Zjistěte více o jídelní židli Pierre z Moebel Living kliknutím na tento odkaz.