Elegantní set zahradního nábytku Hoorns: Šedé pohovky a teakový stůl Corsica

Maximální pohodlí z posezení nemusíte prožívat jen v interiéru, díky zahradní pohovce Corsica se stane vaše zahrada rájem relaxace. Set se skládá z rohové pohovky, která je čalouněná odolnou olefinovou látkou, dvou bočních stolků a konferenčního stolku, které jsou vyrobeny z teakového dřeva.

Hoorns Set zahradní pohovky a teakového stolku Corsica

Teakové dřevo, které je použité na těchto stolcích, disponuje certifikátem FSC, které označuje použití dřeva z obnovitelných zdrojů. Masivní hliníková konstrukce je odolná vůči povětrnostním vlivům, díky čemuž je set odolný a nenáročný na údržbu.

Perfektní posezení se setem Hoorns

Dopřejte si perfektní posezení s přáteli či rodinou na čerstvém vzduchu ve společnosti pohovky Corsica. Tento set vám nabízí plné pohodlí díky svému čalounění, které je vyplněno standardní pěnou. To znamená, že polštáře nemůžete nechat venku. Tyto polštářky vždy skladujte na suchém místě, chráněném před slunečním zářením. Zabráníte tak pronikání UV záření nebo plísní do polštářů.

Hoorns Set čalouněné zahradní pohovky Corsica

Jak udržovat set zahradního nábytku Hoorns v dobrém stavu

Pro udržení venkovního nábytku z teakového dřeva v optimálním stavu je vhodné jej pravidelně udržovat pomocí vhodných pečujících přípravků. Nečistěte teakové dřevo příliš velkým množstvím vody, protože to způsobí, že dřevní vlákna vyniknou a nábytek velmi zdrsní.

Čalounění je vyplněno standardní pěnou. To znamená, že polštáře nemůžete nechat venku. Tyto polštářky vždy skladujte na suchém místě, chráněném před slunečním zářením. Zabráníte tak pronikání UV záření nebo plísní do polštářů. Chraňte nábytek před deštěm a zimou plastovou fólií nebo ochranným krytem.

Pokud je to možné, je lepší nechat nábytek přezimovat v interiéru. Vždy dbejte na to,