Hoorns Medově hnědá pohovka Merton 318 cm – levá strana

Pusťte si film, zapalte svíčku a pohodlně se usaďte i s celou rodinou na pohovce Merton od značky Hoorns. Pohovka je čalouněná velice příjemnou látkou s martindale 100.000, bude tedy vhodnou volbou i do komerčních prostor. Merton doplní jak moderní interiéry, tak i ty ve stylu retro.

Pohovka pro každý interiér

Merton se skvěle hodí do různých typů interiérů. Díky svému elegantnímu vzhledu a spoustě barevných variant si pohovku můžete zvolit tak, aby se hodila k vašemu stylu zařízení. Kromě medově hnědé barvy jsou pohovky Merton dostupné také v modré, šedé nebo béžové.

Doporučení pro dokonalou souhru nábytku

Pro dokonalou souhru nábytku v místnosti je možné doplnit pohovku Merton o podnožku ze stejnojmenné kolekce. Podnožky jsou dostupné v různých barvách, takže si můžete zvolit takovou variantu, která se nejvíce hodí k vašemu interiéru. Pohovka Merton je také dostupná s pravým rohem, takže si můžete vybrat nejen podle stylu vašeho bytu, ale též podle jeho uspořádání.

Pohovka vhodná i do komerčních prostor

Martindale 100.000 zaručuje vysokou pevnost látky. Pohovka Merton se tak hodí i do komerčních prostor, jako jsou například kavárny či kanceláře. Látkový a kožený nábytek je stále více využíván v pracovních prostředích, jelikož dopřává zaměstnancům pohodlí a může pomoci ke zvýšení produktivity.

Na stránkách SrovnavacNabytku.cz najdete tuto pohovku od značky Hoorns v levé variantě. Pokud si chcete prohlédnout ostatní barvy či pohovky s pravým rohem, stačí zadat do vyhledávání „pohovka Merton“.

Hoorns Medově hnědá pohovka Merton 318 cm - levá strana

Pohovky od značky Hoorns jsou kvalitní a designově promyšlené. Při výběru pohovky Merton můžete být jisti, že získáte nejen pohodlné místo na odpočinek, ale i elegantní kus nábytku. Pohovku si můžete pořídit na mnoha e-shopech, doporučujeme si však dát pozor na to, abyste získali originál. Na SrovnavacNabytku.cz máte jistotu, že si vybíráte z kvalitního a ověřeného sortimentu.