Luxusní pohovka Falco Maxwel bordo: Skvost pro každý interiér

Pohovka Maxwell je jednoduchým a zároveň elegantním kouskem, který výborně zapadne do každého interiéru.

Pohovka Falco Maxwel bordo je výjimečným kouskem, který může skvěle osvěžit každý interiér. Skvěle se hodí jak do větších, tak i menších prostor, díky svému elegantnímu a jednoduchému designu. A navíc, nepostradatelný úložný prostor a možnost rozkládání ji činí praktickým vybavením každé domácnosti.

Rozkládací a prostorově úsporná

Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor.

Falco Maxwel bordo se snadno promění z pohovky v prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy. S jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně prostorné lůžko, na kterém si Vaše návštěvy mohou odpočinout. Navíc, s praktickým úložným prostorem se může stát skvělým pomocníkem pro ukládání věcí, které potřebujete mít stále po ruce, a přitom nezabírají přebytečný prostor v domácnosti.

Elegantní a pohodlná

Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou. Pohovka je celočalouněná.

Falco Maxwel bordo nabízí elegantní design, který dodá Vaší domácnosti vkus a kvalitu. Výplň sedáku tvoří kombinaci pružin bonell s kvalitní PUR pěnou, která zajišťuje nejen krásný vzhled, ale i pohodlné sezení. Navíc, díky celočalounění si můžete pohovku umístit kamkoliv chcete a nemusíte se bát prohození podoby.

Vyobrazené doplňky nejsou v ceně

Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Na fotografiích u produktu mohou být zobrazené doplňky a dekorace, které nejsou součástí ceny. Nicméně, samotná pohovka Falco Maxwel bordo je již skvostem sama o sobě a dokáže zlepšit každý interiér.

Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.

Hmotnost: 85 kg
Úložný prostor: ANO
Výška: 94 cm
Výška sedu: 42 cm
Délka: 216 cm
Hloubka: 91 cm
Hloubka sedu k polštáři: 53 cm
Záruka: 2 roky
Rozkládací: ANO
Plocha pro rozložení: 138×190 cm

Pohova Falco Maxwel bordo je skutečně luxusním kouskem, který zkrášlí každý interiér. S rozkládací funkcí a praktickým úložným prostorem je navíc praktickým pomocníkem pro každou domácnost. Pokud chcete mít doma něco opravdu výjimečného, je toto rozhodně jedna z možností. Pokud vás Falco Maxwel bordo zaujala, neváhejte kliknout na odkaz zde a objednat si ji ještě dnes.