Moderní botník Tenzo Dot v matně bílém lakovaném provedení: praktická a stylová volba pro vaši předsíň


Moderní botník Tenzo Dot v matně bílém lakovaném provedení

Praktická a stylová volba pro vaši předsíň

V jednoduchosti je krása. Své o tom ví i botník Tenzo Dot, který vyniká svým minimalistickým designem. Dot je vyrobený z dřevotřísky, která je potažená vrstvou melaminu v bílé barvě, masivní dubová podnož a vrchní melaminová deska v dubovém dekoru dotváří celkový design.

Dot disponuje 2 oddělenými policemi pro uložení vašich bot či jiného inventáře. Dot se může chlubit systémem otevírání „push to open“, díky čemuž není nutno žádných úchytek. 

Botník skvěle vynikne v moderních interiérech s dalšími produkty z řady Dot. Jestliže hledáte praktické a stylové řešení pro vaši předsíň, botník Tenzo Dot je pro vás tou správnou volbou. Zaujala vás tato nabídka?  Nakupujte zde: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/matne-bily-lakovany-botnik-tenzo-dot-79-x-37-cm-2

Minimalistický design pro každý interiér

Botník Tenzo Dot působí velice elegantním dojmem, díky svému matně bílému lakovanému provedení. Jeho minimalistický design dokáže skvěle oživit i ten nejprostší interiér. Díky své jednoduchosti a čistotě také dokáže opticky zvětšit místnost, ve které se nachází. Co víc si přát?

Prostorově úsporný a praktický design

Jedním z velkých přínosů botníku Tenzo Dot je jeho prostorová úspornost. Díky kompaktním rozměrům se vejde do každého prostoru a zároveň disponuje dostatečným úložným prostorem pro vaše boty a další drobnosti. Díky systému „push to open“ budete mít všechny své boty rychle a snadno po ruce.

Jednoduchá montáž a snadná údržba

Botník Tenzo Dot je velmi jednoduchý na montáž. Stačí si připravit potřebné nářadí a snadno jej zvládnete sestavit dle přiloženého návodu k použití. Díky snadnému čištění je také botník velmi praktický a dobře udržovatelný. 

Botník Tenzo Dot - detail

Vyhovuje vám minimalistický styl?  Pak je botník Tenzo Dot tou správnou volbou pro vaši předsíň!