Moderní obývací stěna Lavi I – artisan design v černé barvě

Moderní obývací stěna je v současné době tou nejhlavnější součástí vybavení skoro každého domu nebo bytu. Stejně tak je i důležitým nábytkovým prvkem, který nám může dodat pocit útulnosti a úpravu v domácnosti. Je to také hlavní místo, kde umístíme svůj televizor, hi-fi systém a další drobnosti. Proto je důležité vybírat takovou obývací stěnu, která bude odpovídat našim potřebám a vkusu.

Toto provedení obývací stěny, Lavi I artisan v černé barvě, je ztělesněním moderního designu. Skládá se několika různých modulů, které můžete umístit dle vlastních potřeb a místa, které máte k dispozici v obývacím pokoji. Díky tomu máte jistotu, že nepřijdete o žádný prostor, který byste mohli využít pro umístění dalšího nábytku.

Tento nábytek dodáváme v dekoru artisan / černá. LED osvětlení není součástí balení, lze dokoupit. Nábytek je dodáván v demontu.

Stěny jsou velmi pevné a kvalitní, takže vydrží i větší váhy televizoru a jiných přístrojů, které by mohly být na ní umístěny. Dvířka mají panty GTV, což zaručuje, že se nebudou špatně zavírat a budou v pořádku držet. Šuplíky jsou plně vysouvací a mají kolečkové pojezdy. Nohy a úchytky jsou kovové.

Stěna Lavi I – artisan je nejen krásná, ale také velmi praktická. Díky jejímu designu ji lze umístit do jakéhokoliv moderního interiéru. Protože však každý interiér je jiný, lze jednotlivé elementy stěny umisťovat zvlášť a podle potřeby.

Chcete-li tuto stěnu zakoupit, navštivte náš web a objednejte si ji online bez zajímavé slevy. Můžete si ji také prohlédnout na vlastní oči v našem největším showroomu v centru Prahy. Klikněte zde pro více informací o produktu a o ceně.

Parametry:

Šířka x výška x hloubka:

Viz obrázek v galerii.

Stěna Lavi I-artisan design v černé barvě