Moderní skříň s posuvnými dveřmi MODULUS XL v bílé barvě a dubových dveřích, výška 800 mm

V poslední době se stále více lidí rozhoduje pro moderní nábytek, který nejenže vypadá skvěle, ale také usnadňuje jejich každodenní život. , je jedním z takových nábytkových kousků.

Jedná se o skříň, kterou lze použít prakticky kdekoliv v místnosti – v ložnici, obývacím pokoji nebo dokonce i v kanceláři. Skříň má výšku 800 mm a posuvné dveře, které ji dělají perfektně vhodnou pro menší prostory.

Funkčnost skříně

Skříň MODULUS XL nejenže vypadá nádherně, ale nabízí také spoustu funkčností. Dveře fungují na speciálním posuvném mechanismu, takže se nemusíte obávat o to, že budou překážet v prostoru kolem nich.

Uvnitř skříně se nachází spousta místa na ukládání vašich věcí. Skříň má vysouvací police a tyče na zavěšení oblečení, takže můžete využít veškerý dostupný prostor. Dále skříň obsahuje také policový systém, který umožňuje uspořádat vaše věci podle vašich představ.

Design skříně

Bílá barva a dubové dveře dělají z této skříně moderní kousek, který se hodí do každého interiéru. Navíc dveře vyrobené z kvalitního dřeva dodávají skříni na pevnosti a kvalitě.

Skříň s posuvnými dveřmi MODULUS XL v bílé barvě a dubových dveřích se perfektně hodí k modernímu a minimalistickému stylu. Pokud máte rádi jednoduchost a čistotu, bude tato skříň pro vás tou pravou volbou.

Skříň s posuvnými dveřmi MODULUS XL

Závěr

Skříň s posuvnými dveřmi MODULUS XL v bílé barvě a dubových dveřích je moderní nábytek, který se hodí do každého interiéru. Je funkční a nabízí spoustu místa na ukládání vašich věcí. Dveře na posuvném mechanismu jsou praktické pro menší prostory. Pokud hledáte moderní a minimalistický nábytek, skříň MODULUS XL je pro vás tou správnou volbou.