Moderní sprchová vanička MEXEN SLIM 90×90 cm v polokruhovém provedení s bílým sifónem

Polokruhová sprchová vanička Mexen Slim je díky své malé výšce ideální jak pro klasickou instalaci na podlahu tak pro zapuštění do podlahy. Vanička je vyrobená z nejkvalitnějšího sanitárního akrylu, který je odolný vůči změně barvy nebo mechanickému poškození. Dokonale hladký povrch zjednodušuje údržbu a čistění. Součástí sprchové vaničky je sifón a výpusť.

Specifikace produktu:

  • Barva: bílá
  • Typ: polokruhový, SLIM
  • Materiál: sanitární akrylát
  • Rozměry: 90x90x5 cm
  • Průměr odtoku: 90 mm
  • Povrchová úprava výpustě: chrom

Moderní sprchová vanička Mexen Slim se svými rozměry 90×90 cm představuje ideální řešení pro menší koupelny. Díky svému polokruhovému provedení se skvěle hodí pro zapuštění do podlahy, čímž opticky zvětší prostor a zároveň zajišťuje bezpečný a pohodlný vstup.

Sanitární akrylát, ze kterého je vanička vyrobena, zaručuje dlouhou životnost, odolnost a snadnou údržbu. Povrch je hladký a příjemný na dotyk, takže je velmi snadné vaničku udržovat v čistotě.

Sprchová vanička MEXEN SLIM

Další výhodou je, že sprchová vanička Mexen Slim je dodávána s bílým sifónem a výpustí. To znamená, že se nemusíte starat o to, zda je sifón či výpusť kompatibilní s vaničkou, a můžete si být jisti tím, že budou všechny komponenty dokonale spolupracovat.


Koupit sprchovou vaničku MEXEN SLIM

Sprchová vanička Mexen Slim je moderním řešením pro každou koupelnu. Využijte její nízkou výšku a ideální rozměry, abyste si vychutnali pohodlnou a bezpečnou sprchu.