Módní kousek do každé ložnice: Konsimo Šatní skříň se zrcadlem Ines

Prostorná šatní skříň ze sériového nábytku Ines v barevné kombinaci dub artisan a černý mat. Za dveřmi skříně se ukrývá 9 polic, 2 šuplíky a 2 šatní tyče. Dominantou skříně je velké zrcadlo na dveřích skříně.

Konsimo Šatní skříň se zrcadlem Ines je nejen praktický, ale i hezký kousek nábytku, který se hodí do každé ložnice. Skříň nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení. Díky velkému zrcadlu, které se nachází na dveřích skříně, se navíc můžete ohlédnout po celé své postavě a zkontrolovat si tak svůj outfit.

Kvalitní materiály

Šatní skříň je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují její pevnost a dlouhou životnost. Tělo skříně je vyrobeno z dřevotřísky o síle 16 mm, policové výplně z dřevotřískové desky o stejné tloušťce a základní materiál skříně je z dřevotřísky 32 mm. Přední materiál je rovněž z dřevotřísky s tloušťkou 16 mm a je opatřen velkým zrcadlem.

Šatní skříň Konsimo se zrcadlem Ines je vyrobena s pečlivostí a s důrazem na detail. Materiály jsou kvalitní a dodávají skříni pevnost a dlouhou životnost.

Rozměry a barvy

Šatní skříň má rozměry 180 x 215 x 60 cm. Tento rozměr zajistí dostatečný prostor pro vaše oblečení, obuv a další doplňky. Barva skříně je v kombinaci dub artisan a černý mat, což dává celému kusu nábytku moderní a elegantní vzhled.

Konsimo Šatní skříň se zrcadlem Ines je ideální pro každého, kdo hledá praktickou a hezkou šatní skříň. Díky své velikosti poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a velké zrcadlo na dveřích skříně vám umožní kontrolovat si váš outfit z každého úhlu.

Konsimo Šatní skříň se zrcadlem Ines

V případě zájmu můžete šatní skříň zakoupit na stránkách brega.cz. Vzhledem k tomu, že je skříň vyráběna v České republice, je garantována vysoká kvalita a rychlá dodání.