Nová řada OZUBENÁ KOLA II – nástěnné hodiny ASIR o velikosti 50 cm!


Nástěnné hodiny ASIR jsou jedinečné svým designem a kvalitou. Nová řada OZUBENÁ KOLA II přináší ještě větší rozměry a detaily! Tyto kruhové nástěnné hodiny jsou velikosti 50 cm (průměr) a jsou vyrobeny z kvalitního materiálu MDF s tloušťkou 5 mm.

Kruhové hodiny s motivem OZUBENÁ KOLA

Tento design hodin je inspirovaný složitými strojními součástkami, konkrétně ozubenými koly. Motiv ozubených kol na nástěnných hodinách ASIR OZUBENÁ KOLA II vytváří zajímavý efekt a dodává hodinám industriální styl.

Kombinace barvy a tvaru jsou nejvýraznější charakteristiky nové řady nástěnných hodin ASIR. Ozubená kola jsou vyvedena v tmavé barvě, která kontrastuje se světlým podkladem. Tvar hodin také vytváří zajímavý efekt, protože je vícevrstvý – ozubená kola jsou umístěna na první vrstvě a druhá vrstva je zakryta tmavým kruhem s bílými číslicemi.

Ozubená kola II nástěnné hodiny

Jediné svého druhu – to jsou nové nástěnné hodiny ASIR OZUBENÁ KOLA II. Tyto hodiny se stanou dominantou vašeho interiéru a budou přitahovat pozornost vašich návštěv. Navíc jsou vhodné pro velké prostory jako jsou kanceláře, chodby, obývací pokoje nebo jídelny.

Nyní můžete mít unikátní a kvalitní nástěnné hodiny ASIR OZUBENÁ KOLA II o průměru až 50 cm také u vás doma. Kupte si je na našem eshopu nebo navštivte náš showroom v Berouně a vyberte si z naší řady nástěnných hodin tu pravou pro váš interiér!