Opálově bílé skleněné závěsné světlo Halo Design Dueodde 30 cm – Krása jednoduchosti


Opálově bílé skleněné závěsné světlo Halo Design Dueodde 30 cm

Elegantní závěsné světlo Halo Design Dueodde je pojmenováno podle dánské pláže Dueodde, jejíž extrémně jemný písek se používá při výrobě přesýpacích hodin. Právě přesýpací hodiny připomíná svým tvarem opálově bílé skleněné stínidlo světla Dueodde.

Opálově bílé skleněné závěsné světlo Halo Design Dueodde 30 cm

Design

Opálově bílé stínidlo skleněného závěsného světla Halo Design Dueodde vytváří krásný kontrast s mosaznými detaily a bavlněným kabelem. Jednoduchost a elegance jsou hlavními charakteristikami tohoto světla.

Specifikace

  • Velikost: 30 cm
  • Kabel: 250 cm bavlněný
  • Dostupné velikosti: 30 cm, 40 cm, 50 cm
  • Barva stínidla: opálově bílá
  • Barva detailů: mosaz
  • Žárovka: není součástí balení

Vaše potřeby jsou pro nás důležité, proto jsme do naší nabídky zařadili závěsné světlo Halo Design Dueodde ve třech různých velikostech. Závěsné světlo nad jídelním stolem by mohlo být velké, ale jako svítidlo nad postelí by mohlo být menší.

Možnosti použití

Opálově bílé skleněné světlo Halo Design Dueodde se hodí do moderních interiérů, ale zároveň dodá do klasického interiéru něco nového a zajímavého.

Přizpůsobte si délku kabelu podle potřeb vašeho prostoru a vychutnejte si světlo, které vytváří příjemnou atmosféru a krásnou dekoraci.

Kupte si opálově bílé skleněné závěsné světlo Halo Design Dueodde na stránkách našeho eshopu a vytvořte si vlastní interiér snů! Pozn.: Žárovka není součástí balení.

Zde najdete produkt na našich stránkách