Růžová luxusní postel Phaedra od MICADONI – královský spánek 140 x 200 cm

Díky dvoulůžkové posteli Phaedra od značky MICADONI se budete po ránu cítit jako znovuzrození. Rozměrné a designové polstrované čelo v elegantním sametu a decentními knoflíky vám poskytne příjemnou opěru při čtení knih a časopisů. Navíc každý ocení úložný prostor uvnitř postele, kterého není nikdy dost! Přiveďte do vaší ložnice kousek elegance. Tento prvek je dostupný v několika barevných provedeních.

Růžová sametová dvoulůžková postel MICADONI Phaedra 140 x 200 cm

Designové provedení postele Phaedra

Tento kus nábytku od MICADONI nezapře svůj designový vzhled. Elegantní sametový materiál v růžové barvě dodá vaší ložnici luxusní vzhled. Tento nábytek se totiž stává důležitým prvkem interiéru, a proto je důležité, aby ladil s dalšími kousky v místnosti. S postelí Phaedra tak řešíte dvě věci najednou – získáte nábytek a prvek designu interiéru.

Komfort postele Phaedra

Phaedra není jen krásná, ale i velmi pohodlná. Díky rozměrnému polstrovanému hlavovému panelu získáte oporu pro celý horní část těla a budete se tak moci naplno věnovat rozmanitým činnostem – čtení knih, sledování televize nebo pozorování okolí. Postel je vhodná pro lidi, kteří chtějí pohodlně spát v klasické šířce, kterou pocítí především ti, kteří nejsou zvyklí na větší postele. S rozměry 140 x 200 cm je postel Phaedra ideální volbou pro malé místnosti, kde sice nezbývá mnoho místa, ale i tak chcete mít kvalitní nábytek.

Chci si postel Phaedra objednat hned teď!

Úložný prostor v posteli Phaedra

Jedním z největších plusů postele Phaedra je úložný prostor pod matrací. Víte, že máte u sebe spoustu věcí, které v ložnici hledáte vždy na špatném místě? S postelí Phaedra to bude pro vás minulostí. Podrobně propracovaný úložný prostor uvnitř postele využijete naplno a budete tak mít všechny věci pohromadě – navíc budou dobře chráněny před prachem a nečistotami.

Úložný prostor pod matrací v posteli MICADONI Phaedra 140 x 200 cm

Údržba postele Phaedra

Pro udržení růžové sametové postele Phaedra v dokonalém stavu doporučujeme používat pouze bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. Pokud se jedná o větší nečistoty, stačí použít jemný prostředek na čištění textilie. Zvýšit životnost a vzhled postele může také pravidelné vysávání. Na tento účel je ideální vysavač s vhodným nástavcem, kterým přesně vyčistíte i těžko dostupné místa.

Pamatujte, že k této posteli není součástí matrace. Rošt je však součástí balení, a tak po objednání budete mít všechno potřebné k tomu, abyste si mohli připravit pohodlné spaní v této krásné růžové posteli.