Stylová jídelní židle ZUIVER THE OCEAN z recyklovaného plastu v světle modré barvě

Minimalizace ekologické stopy

Židle THE OCEAN jsou vyráběny s cílem minimalizovat naší ekologickou stopu. Na jejich výrobu byl použit takzvaný OWP (OCean Waste Plastic) – plast, který znečišťoval pobřeží oceánů. Právě plastové znečištění představuje jeden z největších ekologických problémů současnosti, proto je skvělé, že i značka ZUIVER začala využívat tento materiál a pomáhá tak omezit výrobu nového plastu.

Jednoduchý design a recyklovaná podnož

Originálně tvarovaný plastový sedák židle je doplněn recyklovanou kovovou podnoží, která je stejně zbarvená. Svým jednoduchým designem židle skvěle zapadne do moderních minimalistických prostor. Dostupná je ve více barvách.

Stylová jídelní židle ZUIVER THE OCEAN z recyklovaného plastu v světle modré barvě

Příklad barvy světle modré, ve které je židle THE OCEAN k dostání

Zdroj materiálu

Každá židle The Ocean je dodávána s QR kódem, který vám řekne, kde byl nalezen plast použitý na její výrobu. QR kód vám také prozradí, kolik plastového odpadu bylo nasbíráno do dne, kdy byla židle vyrobena.

Minimální objednatelné množství jsou dva kusy.

Pokud hledáte stylovou a zároveň ekologickou židli, může být židle THE OCEAN od ZUIVER tou správnou volbou. Minimalizujete tím nejen svou ekologickou stopu, ale podpoříte i boj proti znečištění oceánů.

Najdete ji na www.srovnavacnabytku.cz