Světle šedá sametová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Santo s pravým rohem pro luxusní obývací pokoj

Rohová rozkládací pohovka Milo Casa Santo se sametovým povrchem poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá interiéru špetku luxusu. Tkaniny, které tato značka používá jsou podrobeny náročným testům, aby zaručily špičkovou odolnost, komfort i atraktivní styl.

Na potah této pohovky byla tedy použita krásná látka s mírným leskem a krátkým vlasem, která je velmi příjemná na dotek a také velmi odolná proti oděru. Technika Liquid Blocked použitá na tkanině znesnadňuje vstřebávání tekutin, tedy způsobuje, že se tekutina shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu se káva, čaj nebo víno nalité na látku odstraní během pár sekund přiložením lehce savého hadříku nebo papírové utěrky.

Úložný box a dekorační polštářky

Součástí jsou také 2 dekorační polštářky o rozměru 54 x 16 x 16 cm. Rozměry úložného boxu jsou 135 x 64 x 14 cm.

Rohová pohovka

Tato pohovka není pouze neuvěřitelně pohodlná, ale také velmi praktická. Rozkládací mechanismus umožní přeměnit pohovku v prostorné lůžko pro hosty. Rozměry lůžka jsou 230 x 137 cm. Čisté a úhledné linie rohového designu této pohovky ji činí vhodnou pro téměř jakýkoliv styl a může být snadno kombinována s dalšími nábytkovými kusy.

Rohová pohovka rozložená v lůžku

Tato světle šedá sametová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Santo s pravým rohem je skvělou volbou pro každého, kdo hledá stylový, pohodlný a praktický nábytek pro svůj obývací pokoj.

Pokud si přejete zakoupit tuto pohovku, můžete ji objednat na stránkách velkynabytek.cz.