X 80 cm s rámou


– Nástěnný obraz na plátně zobrazující reprodukci POLIBEK od G. KLIMTA

Umění na stěnách vašeho domova

Obrazy, plakáty a fotografie jsou dekorativními prvky, které dokážou interiér dokonale oživit. Vyplňují prázdné stěny a vytváří autentickou atmosféru. Výběr uměleckého díla však bývá náročný. Musíte zohlednit celkový styl místnosti, barvy, materiály a samozřejmě i vaše vlastní vkus. Někdy máte představu, jaký obraz by se vám líbil, ale bojíte se, že nebude ladit s ostatním vybavením. Protože každý má jiný vkus, nabízí se řešení v podobě nástěnných obrazů.

Zajímavé jsou především ty, které zobrazují reprodukce slavných uměleckých děl. Kdo by se nechtěl podívat na Klimtovu Příchuť nebo Starry Night od van Gogha, kdykoli si jen vzpomene? I vy můžete mít jednu z těchto maleb doma, a to navíc za rozumnou cenu. Oblíbené jsou například obrazy zobrazující reprodukci POLIBEK od G. KLIMTA. Ty jsou zajímavé nejen pro svůj motiv, ale také pro kvalitní zpracování.

Nástěnný obraz na plátně s reprodukcí POLIBKU

Tento nástěnný obraz je vyroben z plátna, což přináší pocit autenticity. Navíc obraz je kvalitně potištěn tak, aby co nejvěrněji přenesl originální dílo na plátno. Oblíbené jsou různé rozměry, ale zvlášť zajímavá je verze o rozměru 30 x 80 cm. Důležitým prvkem je i dřevěný rám, který má tloušťku 3 cm. Tento obraz může být skvělou dekorací vaší obývací i ložnice.

Kde koupit kvalitní nástěnný obraz

Pokud se rozhodnete pro tento nástěnný obraz, můžete si být jistí, že získáte kvalitní produkt. Ten můžete zakoupit ve specializovaném obchodě. Skvělou volbou je například Best nábytek, který má velký výběr nástěnných obrazů s různými motivy a rozměry.

Závěr

Nástěnné obrazy jsou krásnou dekorací pro interiér vašeho domova. Obzvláště pak ty, které zobrazují reprodukce slavných uměleckých děl. Pokud hledáte zajímavý motiv, stojí do pozornosti reprodukce POLIBKU od G. KLIMTA. Tento nástěnný obraz je navíc kvalitně zpracovaný a vhodný pro různé prostory. Pokud chcete zakoupit kvalitní nástěnný obraz, můžete se podívat do specializovaného obchodu. Skvělou volbou je například internetový obchod Best nábytek.

nástěnný obraz

výběr obrazů