Zelené lehátko Happy Green pro pohodlný odpočinek na pláži s proužky

Zelené lehátko Happy Green je to pravé řešení, pokud hledáš jednoduché a přitom velmi pohodlné lehátko na pláž. Jeho moderní design s pruhovaným potahem v zelené barvě ti rozhodně neunikne a jistě tě přitáhne k odpočinku na slunci.

Toto plážové lehátko je vybaveno kovovou konstrukcí, což ho dělá velmi lehkým, skladným a snadno přenosným kamkoliv, kam si ho s sebou vezmeš. To vše se samozřejmě odráží i v jeho ceně, která je velmi přijatelná.

Proč je Happy Green tak pohodlné?

Pohodlně výškově nastavitelný sklon opěradla a podnožky jsou velkou předností tohoto skládacího lehátka. Díky nim si můžeš nastavit tu správnou polohu podle toho, jaký máš momentálně pocit. Ať už tedy chceš ležet rovně, nebo si chceš trochu odpočinout více v polosedě, Happy Green ti to jistě umožní.

Ocelová konstrukce tohoto lehátka je oblečena v odolném polyesterovém potahu. To znamená, že nemusíš mít obavy, že bude lehátko rychle zničeno sluncem, vodou nebo jinými vnějšími vlivy. Naopak, Happy Green bude s tebou plně spolupracovat a umožní ti pohodlný odpočinek kdykoliv, budeš potřebovat.

Jaké jsou další přednosti tohoto lehátka?

Díky jeho malým rozměrům a skvělým transportním možnostem si můžete vychutnat pohodový den na pláži, ale třeba i na zahradě, v parku či při pikniku s rodinou a přáteli.

Dopřej si tedy i ty tento luxusní kousek, který ti zpříjemní každý pobyt na slunci.

Zelené lehátko

Nákup Happy Green můžeš provést velmi snadno na našem webu https://www.isolund.cz/produkt/happy-green-plazove-skladaci-lehatko-pruh-zelena, kde vás čekají různé barvy tohoto skvělého lehátka. Tak neváhej a vyber si zelené lehátko, které ti umožní relaxovat v každé situaci.