Ať Vaše Koupelna Vypadá Uhlazeně i s Úzkou Skříňkou


Když se Vaše koupelna zděsí úzkých prostor

Koupelna, úzká a stísněná, nemusí vypadat neuspořádaně a nepřehledně. I s úzkou skříňkou můžete mít úhlednou koupelnu a skvěle vyřešenou organizaci.
Touchacím místem ve výzdobě této místnosti jsou vždy skříňky, založené zejména na úschovu hygienických prostředků a toaletní potřeby. Toaletní skříňka s úzkým prostorem se může stát součástí harmonické koupelny.

Malá skříňka: velkej spád

Úzká skříňka nemusí být narušujícím prvkem koupelny, ale naopak, může být jejím dobrým pomocníkem. Současné moderní skříně jsou vybaveny celou řadou praktických prvků a často se hodí do úzkých a stísněných prostor. Propojují účelnost a elegantní styl. Nejen, že se do skříňky vejde hygienická podložka, vyšší úložné plochy skříně můžeme vyplnit poličkami, zásobníky, přihrádkami a dalším úložným prostorem.

Ne všechno, co je úzké, je špatné

Pro omezení úložného prostoru nám může napomoci správné osvětlení, které může prostor opticky zvětšit. Lehce se vejdoucí úzké světla můžou svítit z boku nebo zespodu skříně, opticky dávajíc místnosti novou dimenzi. Doporučuje se také vybírat barevnou kombinace pro zbytek skříňky než pro hermeticky uzavřený prostor. Otevřená úložná plocha může navíc mít dokonalý oválný tvar oken, které může pomoci, aby Vaše koupelna vypadala uhlazeně.

Kombinace účelu i moderního stylu pro útulnou koupelnu

Úzká skříňka se může stát efektní částí Vaší organizované koupelny. Stačí nejdříve uvažovat, kolik místa je opravdu nutné pro skříňku; méně více je i zde. Pokud máte malou koupelnu a chcete se vyhnout nepořádku, je nejjednodušším řešením naklikat si o malé skříňce, která má širokou škálu úložných políček k dispozici.

Vyberte si moderní skříňku pro úložný prostor koupelny. Vezměte v úvahu šíři, hloubku a výšku dostupných skříní a přizpůsobte si ji Vašemu prostoru. Rozhodně se ale nenechte omezit tím, že potřebujete úzkou skříňku. Skříňka může přispět k modernímu stylu Vaší koupelny a poskytnout skvělý úložný prostor.