Stylizovaná policová skříň BLOURT – bílá/tyrkys lesk pro váš moderní interiér!

Ne každý má možnost bydlet v úžasné vile nebo bytě, který se nachází v centrální části města. Mnoho lidí si ale může vylepšit svůj byt nebo dům pomocí kvalitního nábytku. Stylový nábytek může skutečně změnit atmosféru v místnosti a přidat jí šmrnc. Pokud hledáte stylovou policovou skříň pro váš byt, která by dodala nádech originality a moderního designu, by mohl být ideální nábytek právě u nás: policová skříň BLOURT.

Policová skříň, bílá/tyrkys lesk

BLOURT je úzká policová jednodveřová skříň se zásuvkou ze sektorové řady, která se vyznačuje netradičním zpracováním barev a originalitou úchytů. Tento styl nábytku zaujme každou mladší generaci. Skříň je vyrobena z kvalitní LTD desky hraněné ABS lištou. Korpus je v barvě bílá mat, dveře jsou barvě tyrkysová lesk. Úchytky jsou v barvě bílé.

Kvalita nábytku s top povrchovou úpravou. Díky tomu bude vypadat stále jako nová, aniž by se stářím zhoršoval stav. To oceníte i po několika letech používání. 

Úchytky jako bonus

Je potěšující, že se v řadě BLOURT nachází úchytky s kvalitním zpracováním, které znásobí prostor, který si tato skříň zaslouží. Jsou v barvě bílé a dokonale zapadají do celé konstrukce. Tím se stanou diskrétním a elegantním doplňkem vašeho chrámu klidu. Určitě to nezapadne mezi ostatní, ale bude vypadat jako zámek pro nadčasové nápady.

Hlavní vlastnosti skříňky BLOURT

  • Výška: 191 cm
  • Šířka: 40 cm
  • Hloubka: 40 cm
  • Barva: bílá/tyrkys lesk
  • Materiál: LTD (lamino)
  • Dodáváno v demontu.
  • Záruka: 24 měsíců

Forma jednoduché policové skříně může být velmi užitečná v různých prostorách. Vyzkoušejte ideální poměr zpracování a potřebu úložiště a vyzkoušejte unikátní stylizovanou skříň. Pokud si chcete objednat policovou skříň BLOURT, tak ji najdete v naší nabídce zde.

Představte si, že se na chvíli můžete vrátit zpět do dětských let. S nábytkem od BLOURT se vaše dětská představivost může stát skutečností. Nábytek poskytuje přesně to, co od něj potřebujete – originalitu, kvalitu a styl.

BLOURT policová skříň

Končíte s vyzkoušením toho nejlepšího nábytku. Pokud se nechcete prodat podprůměrné kvalitě, můžete se rozhodnout pro nábytek, který se vyznačuje tou správnou kvalitou. S nábytkem BLOURT nabídne vašemu bytu to pravé, co ho zútulní, prakticky vybaví a pocitově nádherně vylepší. Není nad to mít nábytek, který vás bude dlouhodobě těšit, bude elegantní a působivý.

Pokud se tedy rozhodujete nad koupí nové skříně, určitě si řekněte o policovou skříň BLOURT. Vaše spokojenost s výběrem bude naší prioritou.