Třpytivé stropní osvětlení Frodo s LED technologií – 72 cm

Moderní a úsporné stropní LED osvětlení zaujme po rozsvícení třpytivým efektem. Pomocí dálkového ovladače můžete snadno nastavovat intenzitu a barvu světla podle Vaší aktuální potřeby. Průměr 72 cm.

LED technologie pro lepší životní prostředí

LED technologie byla v posledních letech velkým přínosem pro lepší životní prostředí. Tyto svítidla totiž spotřebují velmi málo energie a mohou tak pomoci i Vám snížit Vaše náklady na elektřinu. V kombinaci s třpytivým efektem osvětlení může být toto stropní osvětlení naprosto perfektní volbou do Vašeho bytu nebo domu.

Stylový design pro moderní interiéry

Stylový design tohoto stropního osvětlení udělá dojem již na první pohled. Pokud máte rádi moderní interiéry a hledáte něco speciálního pro Váš obývací pokoj, tato lampa je naprosto ideální volbou. Díky třpytivému efektu navíc můžete vytvořit příjemnou atmosféru pro romantické večery či relaxaci po náročném dni.

Frodo stropní osvětlení

Zdroj obrázku: https://www.nabytekted.cz/produkty/stropni-led-osvetleni-frodo

Nastavení podle Vaší potřeby

S dálkovým ovladačem můžete snadno změnit intenzitu a barvu světla podle Vašich potřeb. Pokud tedy hledáte jasnější světlo pro čtení, není problém nastavit osvětlení na maximální intenzitu. Pokud chcete naopak relaxovat při televizi, můžete světlo snížit na polovinu. A pokud si rádi vytváříte různou atmosféru v místnosti, můžete změnit také barvu světla.

Frodo stropní osvětlení

Zdroj obrázku: https://www.nabytekted.cz/produkty/stropni-led-osvetleni-frodo

Jednoduchá montáž

Montáž tohoto stropního osvětlení je velmi snadná a nezabere Vám více než pár minut. Osvětlení je dodáváno s návodem, takže Vás nic nemusí udivit. Stačí připojit osvětlení ke stropu a poté už jen pomocí dálkového ovladače nastavit světlo podle svých potřeb.

Kvalita za rozumnou cenu

dokáže najít cestu do Vašeho srdce i díky své ceně. Kvalita tohoto osvětlení je totiž na velmi vysoké úrovni, přesto se však cena pohybuje v řádu stovky korun. Pokud tedy hledáte moderní a úsporné svítidlo pro svůj byt nebo dům, určitě se podívejte na toto stropní osvětlení na stránkách NabytekTED.cz.