Modro-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Bahamas v rozměru 80 x 250 cm

Modro-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Bahamas

Odolá všem nástrahám počasí a tak krásně vypadá. Koberec značky NORTHRUGS bude nádherným doplňkem interiéru i exteriéru. Krásně se hodí na terasu, balkón, chodník nebo do zahrádky. Díky své odolnosti může být použit i v prostorách s vysokou zátěží, jako jsou restaurace, hotely a další veřejné prostory.

Modro-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Bahamas

Německá kvalita

Koberec NORTHRUGS Bahamas je vyroben v Německu z nejkvalitnějších materiálů, což zajišťuje jeho vysokou odolnost a trvanlivost. Díky tomuto faktoru je koberec vhodný i pro komerční využití. Díky německé kvalitě si můžete být jisti, že koberec bude vyhovovat i těm nejnáročnějším požadavkům.

Modro-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Bahamas

Odolný, možné umístit i ven

Koberec NORTHRUGS Bahamas je vyroben z odolného materiálu, který je vhodný pro použití venku i uvnitř. Díky jeho voděodolnosti a odolnosti vůči slunečnímu záření vypadá koberec stále krásně. Koberec je navíc velmi snadno udržovatelný a lze ho jednoduše umýt například vodou nebo vysavačem.

Modro-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Bahamas

Krásné barvy, které nevyblednou

Koberec NORTHRUGS Bahamas je k dispozici v modro-krémovém provedení, které vypadá velmi elegantně a dokáže okamžitě oživit jakýkoliv prostor. Navíc, díky použitým kvalitním barvám, se koberec neotřepává a nevybledává, takže bude působit stále jako nový.

Modro-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Bahamas

Nádherné motivy a vzory

Koberec NORTHRUGS Bahamas disponuje krásnými motivy a vzory, které mu dodávají na jedinečnosti a působivosti. Tyto motivy a vzory jsou navrženy tak, aby co nejlépe odpovídaly moderním trendům a ladily s jakýmkoliv interiérem či exteriérem. Díky těmto motivům a vzorům vypadá koberec NORTHRUGS Bahamas naprosto unikátně a originálně.

Zvolte koberec NORTHRUGS Bahamas a těšte se na jeho nádherný vzhled a snadnou údržbu.