Vynikající Boxspring BARBARIO 09 v zelené látce ve velikosti 140×200

Pro ty, kteří hledají komfort a luxus při spaní, máme tu skvělou zprávu – Boxspring BARBARIO 09 v zelené látce ve velikosti 140×200. Tato postel boxspring je vybavena bonellovými pružinami, které se přizpůsobí tvaru těla a poskytnou maximální podporu a pohodlí.

Úložný prostor a dodání v demontu

Pod postelí se nachází úložný prostor, díky kterému bude Vaše ložnice stále uklizená a přehledná. Postel boxspring BARBARIO 09 je dodávána v demontovaném stavu, což umožní snadnou přepravu a montáž v místnosti.

Topper v ceně postele a materiál

V ceně postele je také zahrnut topper, který zlepší pohodlí a prodlouží životnost postele. Potahová látka s názvem Kronos 19 má zelenou barvu, která vytváří příjemnou atmosféru v ložnici. Rozměry postele jsou 140 x 215 x 53/115 cm a ložná plocha činí 140 x 200 cm.

Boxspring BARBARIO 09 obsahuje nožky vysoké 2 cm, které dodávají posteli jedinečný vzhled a zároveň zvyšují stabilitu postele.

Závěr

Pokud hledáte postel, která Vám zaručí komfort a pohodlí při spaní, nemusíte hledat dál. Boxspring BARBARIO 09 zachová Vaše zdraví a umožní Vám kvalitní a bezproblémový spánek. Navíc je možné si vybrat mezi různými barvami látok a designů, aby Vám postel co nejvíce vyhovovala.

Zajímá Vás více informací? Navštivte náš e-shop a uvidíte sami – Boxspring BARBARIO 09 v zelené látce ve velikosti 140×200.

Postel BARBARIO 09
Ilustrační fotografie postele BARBARIO 09

Postel BARBARIO 09 - detail úložného prostoru
Detail úložného prostoru v posteli BARBARIO 09

Neotálejte a pořiďte si Boxspring BARBARIO 09 v zelené látce ve velikosti 140×200. Vaše tělo Vám bude nesmírně vděčné!