Nová TooLight nástěnná lampa KINKIET BELLO BLACK – moderní design a kvalitní osvětlení!

Nástěnná lampa KINKIET BELLO BLACK je vyrobená s maximálním zaměřením na detaily. Styl lampy bude perfektně zapadat do moderních interiérů domácností i komerčních prostor. Vysoce kvalitní ocel, ze které je lampa vyrobena, byla v průběhu výrobní fáze pokryta několikanásobnou vrstvou antistatického smaltu. Díky této technologii se stal povrch svítidla odolný proti poškrábání a jinému mechanickému poškození.

Specifikace produktu:

  • Typ svítidla: nástěnné
  • Série: BELLO 1W
  • Rozměry: 23×28,5 cm
  • Patice: E27
  • Výrobce: TooLight
  • Žárovka není součástí svítidla

Tato lampa se může pochlubit nejen svým moderním designem, ale také vysokou kvalitou osvětlení. Díky použití špičkových technologií a materiálů využívá nástěnná lampa KINKIET BELLO BLACK všechny přednosti moderní LED technologie, která zaručuje nejen dostatečnou osvětlenost prostoru, ale především nízkou spotřebu energie a dlouhou životnost.

Chcete si také pořídit tuto moderní a kvalitní lampa? Stačí kliknout na následující odkaz: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/toolight-nastenna-lampa-kinkiet-bello-black a zajistit si výjimečnou kvalitu osvětlení i originální design, který zaručeně podtrhne dokonalou atmosféru vašeho interiéru.

Nástěnná lampa KINKIET BELLO BLACK

Naši zákazníci již mohou potvrdit, že nástěnná lampa KINKIET BELLO BLACK je opravdu tou pravou volbou pro ty, kteří nechtějí jenom klasické osvětlení, ale hledají něco více. Tato lampa vám totiž umožní vytvořit v místnosti skutečně nezapomenutelnou atmosféru, která bude dotvářet vaši osobnost a vkus.