Majestátní černý kovový stojan na víno od DUTCHBONE – Stalwart


Elegantní doplněk DUTCHBONE Stalwart

DUTCHBONE je jednou z nejvýznamnějších značek, zabývajících se výrobou kvalitního a designově zajímavého nábytku a doplňků pro interiér. Mezi ně patří i kovový stojan na víno s názvem Stalwart. Tento stojan je nejen praktický, ale také krásný a oku lahodící.

Kovový stojan pro vaše vína

Stojan obsahuje 10 míst a je ideálním řešením pro vaše vína. Kovová konstrukce je velmi pevná a spolehlivá. Kromě toho je tento stojan velmi praktický, protože je snadno přenositelný díky držáku na vrchní straně.

Designový šmrnc černé kovové konstrukce

Jedním z hlavních prvků designu tohoto stojanu je černá kovová konstrukce. Ta dodává celkově velmi decentní a elegantní dojem. Ale nejkrásnější jsou svařené hrany ve zlaté barvě, které tuto konstrukci ještě umocňují.

Zde naleznete černý kovový stojan na víno od DUTCHBONE – Stalwart.

Vintage styl

DUTCHBONE Stalwart se skvěle hodí do zařízených interiérů ve vintage stylu. A to zejména díky svému unikátnímu designu a krásné kombinaci černé a zlaté.

Ochrana stojanu

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

DUTCHBONE Stalwart - Black

DUTCHBONE Stalwart - Gold detail

Vyžádejte si tento kovový stojan na víno od DUTCHBONE – Stalwart již nyní pro váš interiér!