Nová samodržící rohová police: Wenko Power-Loc Bovino pro kosmetiku

Zapomeňte na vrtačku, hluk a nepořádek! A co teprve, když se to úplně nepovede a místo úhledně vyvrtané dírky na vás kouká soused?!

S inovativními systémy uchycení od Wenko Power-Loc se bez vrtání obejdete. Takže si bez pohrom vybavte celou koupelnu!

Samodržící rohová police pro kosmetiku

Nová samodržící rohová police od Wenko Power-Loc je ideálním řešením pro rozšiřování úložného prostoru v koupelně. Koho by bavilo stále řešit, kam dát šampon, krém či sprchový gel? S touto police budete mít vše právě tam, kde to potřebujete. V samém rohu vany, blízko sprchy nebo u umyvadla.

Navíc už nemusíte řešit, jak ji upevnit na stěnu!

Jak samodržící rohová police funguje?

Stačí speciální adhezivní podložku přiložit k hladkému, suchému a čistému povrchu, do děr nanést speciální lepidlo, nechat 48 hodin zaschnout a zázrak je na světě! Samolepící podložka drží velmi pevně a zajišťuje, že police pevně stojí.

Už nemusíte čekat na pomoc od kamaráda či manžela. Wenko Power-Loc umožňuje, abyste si s tímto úložným prostorem poradila sama.

Vyberte si z různých variant

Wenko Power-Loc Bovino nabízí více druhů polic s různě velkými prostorovými možnostmi. Pokud řešíte, kde si máte uložit kosmetiku, prsty a houbičky, určitě oceníte policemi s plochou pro lepení vyrobenou z kovu a držáky z chromovaného plastu. Vyberte si z rovných nebo oblých koutů podle toho, kam ji chcete umístit a kolik věcí chcete na ní umístit.

Pobyejte si praktickou koupelnu!

Celý stojan nebo háček jde navíc z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, věšák půjde s vámi, aniž byste poškodili zeď. Inovativní systém udrží až 80 kg!

Tak neváhejte a pořiďte si novou samodržící rohovou police od Wenko Power-Loc Bovino ještě dnes a užijte si praktické uložení kosmetiky bez zbytečných starostí s úpravou stěn a vrtáním děr. Koupelna je místo na relaxaci a odpočinek, my jsme tu proto, abychom vám ji usnadnili co nejvíce.

Wenko Power-Loc Bovino Police

S Wenko Power-Loc si užijete pohodlnou koupelnu!

Chcete si sami prohlédnout všechny varianty samodržících polic od Wenko Power-Loc? Na našich webových stránkách si můžete vybrat úložný prostor přesně na míru vašim potřebám!